Komfort

Komfort


Vylepšená výbava vozů Chatenet

Multimedia

Pořiďte si do vašeho velkého multimediálního balíčku skvělý 6,2 "dotykový displej ve vybrané barvě, s pohodlnou zadní kamerou, DVD přehrávačem / CD přehrávačem, DIVX, USB konektorem, Bluetooth s handsfree a hudbou, silnějšími a vysoce výkonnými reproduktory, samostatnými konektory subwooferu s vestavěným sdíleným filtrem, zvukem Dolby Digital, čtečkou karet Micro SD atd.

 

Nordic Heat Packet

Rozšiřte svůj vůz o zimní výbavu Nordic Heat Packet.

Ujistěte se, že moped vybavíte vhodným tepelným zásobníkem, který dodává dodatečné teplo pro chladné klima. Poskytuje výrazně rychlejší ohřev prostoru pro cestující i odmrazování čelního skla.

 

Alarm

Vylepšená ochranaproti zlodějům i krádeži na vašem vozidle Chatenet. Aktivujte alarmy a zamkněte auto jedním stisknutím tlačítka, pěkně integrovaným do přiloženého dálkového ovladače. Obraťte se na místního prodejce Chatenet a získáte další informace o nejžhavějším švédském vozidle Chatenet.

 

Tónované okna

Vaše jasná volba v letním horku se stává novým Chatenet s tónovanými okny. Chraňte svůj Chatenet volitelnou výbavou - Tónovaná skla. Kromě toho, snižuje teplotu ve vozidle za slunečních dní.

 

Lombardini motor

Lombardini je šetrný k životnímu prostředí

Vaše jasná volba! Chatenet s dieselovým motorem s přímým vstřikováním HDI Lombardini, který poskytuje ekologicky šetrný a příjemný zážitek. Známá společnost Lombardini dodává svůj nejnovější motor HDI jako jedinečnou možnost pouze pro společnost Chatenet. Ekologická ekologická volba, která snižuje emise a nabízí mimořádně klidnou a hladkou jízdu pomocí funkce Easy Park. Vyberte si svůj motor Lombardini HDI při nákupu nového mopedu Chatenet.

 

Volejte Chatenet +420 725 766 555 pondělí – pátek 8:00 – 17:00

Navštivte náš Showroom Blog3Blog
SEO optimalizace